• Skip to primary navigation
  • Skip to main content
Maresme Oncològic

Maresme Oncològic

Associació contra el Càncer

  • Nosaltres
  • On som?
  • Què fem?
    • Artteràpia
    • Drenatge limfàtic
    • Espai d’acollida
    • Marxa Nòrdica
    • Psicologia
    • Reflexoterapia
    • Reiki
    • Tallers
    • Fotos
  • Properament…
  • Fa poc…
  • Noticies
  • Contactar

Maresme Oncològic

6è caminem amb Maresme Oncològic

08-10-2013 by Maresme Oncològic

Benvolguts socis, col·laboradors i simpatitzants,

Tal i com venim fent durant els 5 anys anteriors, estem ultimant la 6ª Caminada de lluïta Conta el Càncer de Mama per el diumenge 20 d’octubre de 2013. El recorregut manté com l’any passat, 2 recorreguts, un de curt i un de llarg, els dos per sol urbà. Adjuntem planell dels recorreguts.

Preu de les inscripcions: 7,00€ adults, 4,00€ nens

Inscripcions:

  1. Associació
    • Carrer Sant Pelegrí, 3 baixos
    • Matí de 10:00 a 12:00
    • Tarda de 17:00 a20:00
  2. Sis Didals
    • Carrer Argentona, 7
    • Tarda de 18:00 a20:00
  3. Les esmandies
    • Tarda de 18:00 a20:00

Imprescindible portar el tiquet a l’arribada per poder recollir l’entrepà i la beguda.

6a-caminada-maresme

Arxivat com a: Noticies

Nova web

08-10-2013 by Maresme Oncològic

maresme-oncologicMaresme Oncològic estrena nova web. Poc a poc hi anirem incorporant més seccions i informació de utilitat.

Si voleu aportar alguna idea o sugeriment, podeu fer-ho a través del nostre formulari, o poseu-vos en contacte amb en Joan Boluda, consultor de marketing online, que és el webmaster.

Esperem que us agradi!

Arxivat com a: Noticies

Maresme Oncològic a l’escola Angela Bransuela:

09-06-2013 by Maresme Oncològic Deixa un comentari

Els alumnes de 6è han après a constituïr una empresa amb tot el que comporta aquest fet. Han engegat un producte i de la venda d’aquest han destinat una part a l’associació Maresme Oncològic.  L’associacio va anar un dia a l’escola per explicar que es fa per les persones afectades de Càncer.

Donació escola Angela Bransuela

Arxivat com a: Noticies

Sant Jordi 2013

23-04-2013 by Maresme Oncològic Deixa un comentari

Us recordem que com cada any, estem a la riera de Mataró per trobar-nos amb totes les persones que any rere any venen a comprar la seva rosa solidaria amb Maresme Oncològic i a més ens  podem donar a conèixer, o recordar qui som i que fem.

Diada de Sant Jordi

Arxivat com a: Noticies

Maresme Oncològic a l’Iluro Hoquei Club

09-04-2013 by Maresme Oncològic Deixa un comentari

Les compònents de l’equip senior Femení  veren organitzar una jornada lúdica per els components del club. Varen tenir un sobrant econòmic i el varen donar a l’Associació Maresme Oncològic.

Arxivat com a: Noticies

Maresme Oncològic a l’Escola GEM

09-02-2013 by Maresme Oncològic Deixa un comentari

Un Grup d’alumnes de ESO de l’escola Gem, Visiten la Associació Maresme Oncològic per tal de poder fer un treball de final de curs basat en la tasca de les Associacions Sociosanitaries.

maresme oncològic_1 maresme oncològic_2

Arxivat com a: Noticies

  • « Go to Previous Page
  • Go to page 1
  • Go to page 2
  • Go to page 3
  • Go to page 4

C/ Argentona, 59 2n 3a – 08302 Mataró / Tel. 937 96 22 78 / Dimarts i Dijous de 17h a 20h.